حساب کاربری لطفا وارد حساب خود شوید.
خوش آمدید

درباره ما

شرکت ویرا بنیان آپادانا در سال 91 و با نام تجاری آپادانا طب فعالیت خود را در زمینه تامین و توزیع مواد و تجهیزات دندانپزشکی در شهر زیبای اصفهان آغاز نمود.

در تمام این سال ها بر آن بودیم تا با ارائه بهترین خدمات در بازار دندانپزشکی و به روز ترین مواد دندانپزشکی دنیا و با همکاری با برترین برند های دندانپزشکی ایران و دنیا رضایت شما دندانپزشکان عزیز و جامعه دندانپزشکی اصفهان و ایران را هر چه بیشتر حاصل نماییم.

همکاری با برترین برند های بازار همچون 3M , KULZER , JOTA ,MEISINGER , ACTEON ,CARESTREEM , PRIMA و ده ها برند مطرح این صنعت و همچنین همکاری با مراکز بزرگ دندانپزشکی در اصفهان همچون دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه آزاد اصفهان و اساتید برجسته و دندانپزشکان نامی این شهر از جمله افتخارات آپادانا در طول این سال هاست.

از آنجا که همیشه بر آن بودیم تا پیشگام بازار مواد ندانپزشکی باشیم از ابتدای سال 1400 فعالیت رسمی خود را در فضای مجازی با نام آپادانا360 آغاز نمودیم و امید داریم همچون سال های گذشته در این زمینه هم بتوانیم خدمت رسانی دقیق ،برجسته و چشمگیری به جامعه دندانپزشکی ایران داشته باشیم

تیم آپادانا360 با تجربه 9 سال فعالیت در بازار دندانپزشکی بهترین ها را به جامعه محترم دندانپزشکی کشور ارائه می دهد